Cauta job
Titlu job, cuvant-cheie sau nume companie
In Oras / Judet / Tara

SC MADERAMOB SRL

2.50 din 2 ratinguri

Oradea, România

Aplica Urmareste

Angajam inspector resurse umane.

Candidatul ideal:

-cunostinte solide de legislatia muncii

-abilitati de comunicare

-responsabilitate si seriozitate

-constituie avantaj: - un atestat de resurse umane sau experienta in domeniu(mim 3 ani)

unostinte de operare in programul de contabilitate "SAGA"

Responsabilitati:

- intocmirea si gestionarea documentelor de evidenta a personalului

- inregistrarea si transmiterea corecta si la termen a datelor REVISAL

- organizarea evaluarii performantei angajatilor

- intocmirea corecta si gestionarea documentelor de angajare

- intocmirea pontajelor

-tinerea evidentei concediilor de odihna si verificarea pontajelor cu cererile de concediu de odihna,certificatele medicale si altew referate

-intocmirea si depunerea declaratiei cu obligatiile la buget  (D112)

Aceasta companie nu are joburi disponibile momentan.