SC CASA SIGNORIA SRL

Deva, România

Angajam cofetar sef cu experienta pentru atelier de cofetarie in Deva

Candidatul ideal:

- diploma de calificare in domeniu;

-experienta in domeniu minim 3 ani si pe un post similar minim 1 an;

-capacitate de a conduce un laborator de cofetarie;

-persoana dinamica, atenta la detalii, cu spirit de echipa, serioasa, corecta, organizata;

-adaptare la un program de lucru flexibil;

-din orasul Deva, din imprejurimi sau dispus pentru relocare; in acest ultim caz, asiguram cazare decenta.

Responsabilitati:

-planifica, organizeaza si controleaza activitatea de productie;

-coordoneaza echipa in vederea efectuarii

planului de lucru conform comenzilor;

-implementeaza retete noi conform standardelor impuse;

-receptioneaza, depoziteaza, pregateste si dozeaza materiile prime si materialele necesare produselor de cofetarie;

- verifica calitatea ingredientelor, a produselor finite si termenele de valabilitate;

-controleaza si asigura mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a ingredientelor si produselor finite, cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare;

-respecta normele de igiena si securitate a Muncii;

 Beneficii:

-loc de munca stabil si pe o perioada nedeterminata;

-salariu motivant;

-posibilitatea de a urma cursuri suplimentare de specializare;

-mediu de lucru prietenos unde contributia ta va fi apreciata.

Nu sunt joburi de la acest angajator inca.