S.C. ROCK TRANS SPEDITION S.R.L.

Strada Iuliu Grozescu, 16, Timișoara, România

Responsabilitati:
- sa pastreze integritatea autovehicului pe care il are in primire;
- sa ancoreze corespunzator marfurile transportate;
- sa pastreze legatura cu operatorul de transport si sa anunte orice intarziere sau problema aparuta;
- sa ceara indicatii operatorului de transport de fiecare data cand se afla in impas;
- sa respecte regulile interne de la locurile de incarcare/descarcare;
- sa verifice si sa completeze corespunzator documentele aferente fiecarui transport (CMR-uri, foi de parcurs, etc).- persoane serioase, motivate sa lucreze intr-o echipa cu personal tanar,

Cerinte
Permis auto categ. B
Fara cazier judiciar;
Fara antecedente rutiere grave (penal sau cu permis supendat);
Cunoasterea la nivel conversational a unei limbi de circulatie internatioanala (engleza, franceza, germana) prezinta avantaj;

- Experienta minim 1 an intr-un job similar poate fi un avantaj;
- Se ofera salariu atractiv, conditii de lucru la standarde inalt

Nu sunt joburi de la acest angajator inca.