Regia Autonomă de Gospodărie Comunală și Locativă Pașcani

Pașcani, România

Aplica Distribuie

Electricieni întreținere instalații electrice de forță și automatizare

Responsabilități:

  • Întreține și repară echipamente, rețele/cabluri electrice și instalații de automatizare în centralele termice aflate în administrarea Regiei

Cerințe:

  • Nivel de studii: minim școală profesională cu pregătire în domeniu
  • Constituie un avantaj autorizare/certificare .
  • Permis de conducere categoria B

 Instalator sanitar/încălzire

Executarea lucrărilor de instalații termice și sanitare în interiorul clădirilor;

  • Montarea coloanelor de apă caldă, apă rece și canalizare;
  • Amenajarea locului de montaj și montarea și racordarea obiectelor sanitare;
  • Realizarea bransamentelor de apă și canalizare;
  • Efectuarea lucrărilor de reparații în cazul apariției vreunei defecțiuni.

Cerințe:

  • Nivel de studii: minim școală profesională;
  • Calificare instalator sanitar și/sau instalații de încălzire;
  • Experiența de lucru în domeniu de minim 2 ani constituie un avantaj

Sudori autogen flacără oxiacetilenică

  • Sudorii autogen sudează sau taie piese metalice cu ajutorul surselor de căldură: flacără oxiacetilenică,  arc electric sau alte procedee de topire și tăiere, asamblează piese metalice prin fuziune.

Cerințe:

  • Experiență minimă de 6 luni pe un post similar, experiența în sudarea cu arc electric constituie un avantaj.

Condiții generale:

  • Disponibilitate de perfecționare la locul de muncă.
  • Abilități de comunicare și de a lucra în echipă.
  • Persoană dinamică, cu inițiativă, responsabilă.
  • Execută lucrările întocmai și la timp.
  • Respectă normele de protecția muncii și .

Condiții general oferite:

Contract de muncă pentru perioadă nedeterminată.

Salariu motivant.

Referințele se vor furniza la cerere.

Relații suplimentare la sediul Regiei din str. Moldovei, nr. 21

Telefon

Instalator sanitar si incalzire

Instalator sanitar - Instalator - Instalator termice si sanitare - Instalator sanitar si incalzire

Iași, Suceava, Botoșani, Roman, Pașcani, Târgu Neamț, Târgu Frumos

Sudor autogen,electric,mig-mag

Sudor - Sudor electric - Sudor autogen - Sudor electric si autogen - Sudori autogen flacără oxiacetilenică

Electrician intretinere

Electrician - Electrician intretinere si reparatii - Electrician intretinere - Electricieni