Regia Autonomă de Gospodărie Comunală și Locativă Pașcani

Pașcani, România

Electricieni întreținere instalații electrice de forță și automatizare

Responsabilități:

  • Întreține și repară echipamente, rețele/cabluri electrice și instalații de automatizare în centralele termice aflate în administrarea Regiei

Cerințe:

  • Nivel de studii: minim școală profesională cu pregătire în domeniu
  • Constituie un avantaj autorizare/certificare .
  • Permis de conducere categoria B

 Instalator sanitar/încălzire

Executarea lucrărilor de instalații termice și sanitare în interiorul clădirilor;

  • Montarea coloanelor de apă caldă, apă rece și canalizare;
  • Amenajarea locului de montaj și montarea și racordarea obiectelor sanitare;
  • Realizarea bransamentelor de apă și canalizare;
  • Efectuarea lucrărilor de reparații în cazul apariției vreunei defecțiuni.

Cerințe:

  • Nivel de studii: minim școală profesională;
  • Calificare instalator sanitar și/sau instalații de încălzire;
  • Experiența de lucru în domeniu de minim 2 ani constituie un avantaj

Sudori autogen flacără oxiacetilenică

  • Sudorii autogen sudează sau taie piese metalice cu ajutorul surselor de căldură: flacără oxiacetilenică,  arc electric sau alte procedee de topire și tăiere, asamblează piese metalice prin fuziune.

Cerințe:

  • Experiență minimă de 6 luni pe un post similar, experiența în sudarea cu arc electric constituie un avantaj.

Condiții generale:

  • Disponibilitate de perfecționare la locul de muncă.
  • Abilități de comunicare și de a lucra în echipă.
  • Persoană dinamică, cu inițiativă, responsabilă.
  • Execută lucrările întocmai și la timp.
  • Respectă normele de protecția muncii și .

Condiții general oferite:

Contract de muncă pentru perioadă nedeterminată.

Salariu motivant.

Referințele se vor furniza la cerere.

Relații suplimentare la sediul Regiei din str. Moldovei, nr. 21

Telefon

acum 2 luni

Instalator sanitar si incalzire

Instalator sanitar - Instalator - Instalator termice si sanitare - Instalator sanitar si incalzire

Iași, Suceava, Botoșani, Roman, Pașcani, Târgu Neamț, Târgu Frumos

acum 1 luna

Sudor autogen,electric,mig-mag

Sudor - Sudor electric - Sudor autogen - Sudor electric si autogen - Sudori autogen flacără oxiacetilenică

acum 1 luna

Electrician intretinere

Electrician - Electrician intretinere si reparatii - Electrician intretinere - Electricieni