Pescado Grup SRL

Buhuși, România

Absolvent de studii superioare (Finante, Contabilitate, Economie)
Experienţă profesională în domeniul contabilităţii financiare - minim 5 ani
Cunoştinţe legislative în domeniul contabilităţii, fiscalităţii, controlului financiar;
Cunoştinţe operare PC (Microsoft Office) şi operare în programe specifice domeniului financiar contabil
Capacitatea de organizare şi prioritizare a activităţilor cu respectarea termenelor limită;
Bune calitati in analiza analitica si sintetica a activitatii profesionale.
Capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;
Descrierea jobului

Evidenta contabila a conturilor de furnizori si client

Verifica evidenta stocurilor si controlul gestiunilor cu amanuntul

Valorificarea inventarelor aleatorii si anuale (total)

Realizarea analizelor economice-financiare/ alte rapoarte sub indrumarea Directorului Economic

Se ofera salariu atractiv, transport pana la locul de munca ptr persoanele cu domiciul diferit de localitatea Buhusi si  instruire la locul de munca privind folosirea programului Smart Cash.