KHAMEDIA

Locatie

Timișoara, România

Descriere

Descrierea Jobului

Maketing manager-ul este un rol foarte important in echipa KHAMEDIA, fiind atat parte de creatie cat si parte de executie si tot ceea ce este intre cele doua. Pe langa responsabilitatile de marketing, el va avea oportunitatea de a fi una din persoanele cheie in dezvoltarea unei agentii ce isi doreste sa creeze un impact in domeniul marketingului la nivel european.

Cautam un manager entuziast si dinamic, cu abilitati excelente de comunicare, care sa contribuie activ la dezvoltarea agentiei noastre.

Ce iti oferim:

  • Program de lucru flexibil
  • Conditii de lucru placute
  • Pachet salarial atractiv

Competente necesare:

  • Experienta de 3-5  ani in marketing;
  • Experienta in crearea si planificarea cu succes a strategiilor de marketing;
  • Intelegerea si experienta in canalele de marketing digital;
  • Cunostinte avansate de limba Engleza;
  • Capacitatea de a face fata schimbarilor, de a depasi obstacole si provocari si de a gestiona constrangerile legate de resurse;
  • Excelente abilitati de comunicare scrisa si verbala;
  • Cunostinte tehnice excelente ale intrumentelor de marketing;
  • Abilitati de comunicare si negociere;
  • Abilitati de project management;
  • Abilitatea de a manageria mai multe proiecte odata.

Responsabilitati:

  • Managerul de marketing este responsabil de crearea, gestionarea si optimizarea campaniilor de promovare ale clientiilor KHAMEDIA. Din aceasta pozitie va propune idei si le va implementa cu ajutorul echipei;
  • Mentine o comunicare clara intre clientii agentiei si departamentele de creatie;
  • Permanenta monitorizare a mediului marketing la nivel mondial;

  • Deci, daca esti un Marketing Manager cu experienta te rugam sa aplici astazi !