Fotinia Business

Constanța, România

Contacteaza Urmareste

Te asteptam in echipa noastra!
Cerinte:

Candidatul Ideal:

•Persoana dinamica, sociabila, adaptabila, cu initiativa, serioasa, rezistenta la stres si capabila sa gestioneze situatiile neprevazute;
• Persoana implicata, hotarata, axata pe rezultat, fiind capabila de eforturi de lunga durata si regularitate;
Responsabilitati
Responsabilitatile postului:

• Administrarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;
• Evaluarea corecta a cererilor clienţilor şi întocmirea de oferte;
• Vizionarea proprietăţilor în vederea obtinerii informaţiilor complete şi promovarea imobilelor;
• Panificarea activitătii de vânzare/inchiriere şi a celorlalte activităţi implicite;
• Follow-up in permanenta cu privire la clientii companiei;
• Participarea la intalniri, evenimente de profil, etc.;
• Informarea constanta a clientilor si identificarea necesitatilor acestora;
Alte informatii
Beneficii:
• Training-uri GRATUITE;
• Comisioane motivante din vanzari;
• O echipa in care te poti dezvolta;
• Mediu de lucru placut.

Cautam agenti de vanzari cu sau fara experienta in domeniul imobiliar. Sunt vizate persoanele dinamice, cu abilitati in negociere si comunicare. Oferim comisioane motivante!