Diafanis Com srl

Bistrița, România

Diafanis Com SRL() este furnizor de produse și soluții în domeniul sistemelor de învelitori pentru acoperisuri,  Wetterbest, Ruukki,Gerard si Novatik . Suntem pe piata din anul 2010 și ne bucuram de o crestere continua a vanzărilor și a încrederii, atat din partea clienților cat și a furnizorilor.

Angajam reprezentant vânzări .

Acest serviciu presupune deplasarea în teren pentru identificarea șantierelor în  lucru, respectiv potentiali clienti.

Responsabilități:
- Identificarea potențialilor clienti
- Promovarea produselor și serviciilor companiei.
- Vânzarea soluțiilor, serviciilor și produselor companiei pentru realizarea țintelor propuse;
- Consilierea clienților pentru alegerea deciziei optime;
- Întocmirea ofertelor comerciale și economice în forma scrisa;
- Oferă suport post vânzare;

Candidatul ideal:

- Experiență în vânzarea sau ofertarea de materiale pentru acoperișuri.
- Abilitați de comunicare, vânzare și negociere;
- Înclinare către îndeplinirea obiectivelor propuse;
- Sociabilitate, atitudine pozitiva și optimista, incredere, inițiativă și perseverența;
- Cunoștințe operate PC

Oferta:

-Salar fix+ comision în funcție de realizări;
- Lucru într-o companie dinamica cu o flexibilitate buna fata de echipa;
- Cursuri de specialitate și pregătire continua;
- Posibilitatea de avansare în cadrul companie;

Cei interesați  sunt rugați să trimită cv-ul pe adresa de mail:

Persoanele care trec de stadiul de preselectie, vor fi contactate telefonic și invitate la sediul societătii, pentru interviu.

Nu sunt joburi de la acest angajator inca.