DAS MATIA MAYA

0.00 din 0 ratinguri

Măgurele, România

Firma DAS MATIA MAYA . angajeaza croitoreasa/confectionier textil in comuna Magurele, Prahova, pentru fabricare de tricouri.

Beneficii

  • Oferim salariu atractiv
  • Condiții foarte bune de lucru
  • Program 8h/zi, 5 zile pe săptămână (Luni-Vineri 9:00-17:00).

Candidatul ideal

  • Cunoștințe în toate operațiile asamblării unui produs ( asamblare cap-coadă)
  • Cunoștințe de croit, nivel de bază (croirea tricourilor se face după tipare predefinite)
  • Cunoștințe în mașini de cusut de tip: liniară, brodat si surfilat
  • Cunoștințe în finisaj

Cautam o persoană atentă la detalii, serioasă, sociabilă, profesionistă.

Descrierea jobului

Atelier de creație vestimentară la comandă și serii mici. Se realizează tricouri brodate.

Se lucrează cu materiale din bumbac

Oferim si un curs de specializare in croitorie.

Descrierea companiei

DAS MATIA este un proiect de moda care imbina dezvoltarea personala cu designul de moda. Reinvestim 3 % din profit in cauze sociale si sustinem dezvoltarea profesionala a femeilor in mediul rural.

Urmareste-ne pe Facebook >>>

Persoana de contact Theodor Iorgulescu