Cauta job
Titlu job, cuvant-cheie sau nume companie
In Oras / Judet / Tara

Antony Gross Exim

4.22 din 9 ratinguri

Pantelimon, România

Aplica Urmareste

Candidatul ideal
Experienta in vanzari ca Agent in vanzari
Studii superioare
Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica
Bune abilitati de comunicare.
Permis de conducere / cat B- obligatoriu

Descrierea jobului
Prospectarea pietei
Urmarirea trendului pietei
Colectare de informatii legate de piata
Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
Vanzare, ofertare si negociere cu clientii
Mentinerea relatiei cu clientii (vizite frecvente dupa un program bine stabilit)
Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc.

Beneficii oferite:
Salariu motivant
Logistica pentru desfasurarea activitatii: telefon, palm , masina de serviciu

Descrierea companiei
SC ANTONY GROSS EXIM SRL are ca domeniu principal de activitate comercializarea de produse alimentare ,
bauturi alcoolice si non-alcoolice si alte bunuri de larg consum .
Compania are sediul central in Localitatea Pantelimon .
SC ANTONY GROSS EXIM SRL comercializeaza marci de renume precum : JIDVEI , COTNARI , ROVINEX ETC.