Miejsce pracy:

Warszawa

Wynagrodzenie brutto / miesięcznie w euro

1359 €

Validation Specialist

Locations: Warsaw, Poland Functions: Validation Start a new job search

Job Description Requisition
Grupa Johnson & Johnson jest światowym producentem i dystrybutorem produktów ochrony zdrowia. Oferujemy sprzęt medyczny, leki oraz kosmetyki. Nasze zaawansowane technologicznie rozwiązania są wykorzystywane w szpitalach, na salach operacyjnych i w gabinetach lekarskich. Miliony ludzi na całym świecie mogą także cieszyć się szeroką gamą naszych produktów powszechnego użytku.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za realizację działań związanych z walidacją urządzeń, systemów i procesów w Centrum Dystrybucji Johnson & Johnson oraz Hurtowni Farmaceutycznej zgodnie z wymogami prawa farmaceutycznego, zasadami dobrej praktyki dystrybucyjnej oraz w zgodności z globalną polityką biznesową i wizją jakościową firmy.

Podejmowanie i nadzorowanie działań prowadzących do ciągłego doskonalenia systemu jakości, udział w procesach jakościowych i projektach, identyfikowanie problemów jakościowych i ich rozwiazywanie poprzez wprowadzanie działań korygujących i prewencyjnych.

  Główne obowiązki:

  • Realizacja działań związanych z walidacją/kwalifikacją urządzeń, systemów i procesów.
  • Udział w procesach Systemu Zarządzania Jakością: odchylenia, postępowania wyjaśniające, działania korygujące i zapobiegawcze (CAPA), reklamacje, zarządzanie i nadzorowanie dokumentacji, kontrola zmian, szkolenia zgodne z obowiązującymi wymaganiami Systemu Zarzadzania Jakością.
  • Udział we wdrażaniu korporacyjnych standardów i procedur jakościowych, w tym wykonywanie analizy zgodności oraz definiowanie działań do realizacji
  • Opracowywanie procedur i innych wymaganych dokumentów systemowych oraz dokumentowanie działań zgodnie z obowiązującymi wymaganiami.
  • Udział w postępowaniach wyjaśniających dotyczących problemów jakościowych, analizie ryzyka i analizie przyczyn problemów jakościowych w Centrum Dystrybucji.
  • Udział w procesie oceny zdarzeń jakościowych/odchyleń oraz ich zatwierdzanie w systemie TrackWise.
  • Udział w działaniach korygujących i zapobiegawczych, zarówno jako wykonujący działania lub jako zatwierdzający w systemie TrackWise.
  • Udział w procesie zarządzania zmianami, jako odpowiedzialny za zmianę lub jako zatwierdzający
  • w systemie TrackWise.
  • Udział w programie kwalifikacji dostawców
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych dotyczących Centrum Dystrybucyjnego zarówno jako audytowany jak i audytor.
  • Zwalnianie wyrobów medycznych przepakowanych, etykietowanych lub kompletowanych w Centrum Dystrybucji.
  • Zgłaszanie inicjatyw doskonalenia jakości w oparciu o wyniki oceny ryzyka dla poszczególnych procesów jakościowych.
  • Udział w projektach jakościowych prowadzonych w Centrum Dystrybucji.
  • Współpraca z pracownikami Działu Jakości oraz innych lokalnych i korporacyjnych działów Johnson & Johnson

Qualifications
Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze walidacji/kwalifikacji
  • Umiejętność analizy i oceny wymagań prawnych /jakościowych oraz ich wdrażania do realizowanych procesów
  • Umiejętność definiowania, realizowania i nadzorowania działań naprawczych i prewencyjnych (CAPA) oraz wdrażania zmian w zgodności z obowiązującymi wymaganiami
  • Umiejętność reprezentowania firmy w kontaktach z agencjami/organami nadzorującymi/prowadzącymi inspekcje
  • Umiejętności organizacyjne, systematyczność, rzetelność w realizacji zadań zgodnie z wymaganymi terminami
  • Wiedza z zakresu procesów jakościowych i systemu zarzadzania jakością
  • Samodzielność w pracy oraz podejmowaniu decyzji w obrębie swoich uprawnień
  • Umiejętności analityczne i interpersonalne
  • Umiejętność współpracy i zdolności komunikacyjne
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

Primary Location
Poland-Mazowieckie-Warsaw
Organization
Johnson & Johnson (Poland) Sp. .
Job Function
Validation