Doświadczenie

Specjalista (2-5 lat), Starszy specjalista (5-10 lat)

Języki obce

angielski

Miejsce pracy:

Warszawa

Również zatrudniony z

Bukareszt, Wrocław, Budapeszt, Katowice

Wymagamy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości Internet Information Services od strony administracyjnej
  • Znajomości MS SQL Server od strony administracyjnej
  • Znajomości Exchange Server oraz Lync Serverod strony administracyjnej
  • Znajomości środowisk Windows oraz Windows Server od strony administracyjnej
  • Umiejętności automatyzacji zadań (Powershell, cmd)
  • Znajomości Widows Sharepoint od strony administracyjnej

Mile Widziane:

  • Podstawowa znajomość systemu linux
  • Podstawowa wiedza o protokole ipsec

Cenimy:

  • Certyfikaty potwierdzające umiejętności
  • Wykształcenie kierunkowe

Zadania:

  • Administracja IIS
  • Administracja serwerami SQL
  • Administracja środowiskiem Active Directory
  • Administracja środowiskiem Release Management
  • Administracja systemami Windows
  • Rozwijanie umiejętności obsługi wybranych produktów Microsoft

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych, ambitnych projektach dla Klientów w Polsce i zagranicą
  • Przyjazną atmosferę w zespole tworzonym przez profesjonalistów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Elastyczny wymiar pracy
  • Benefity: Prywatną opiekę medyczną, Pakiet Multisport, Ubezpieczenie na życie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji ze zdjęciem za pomocą przycisku aplikowania z nazwą stanowiska w temacie wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dniaroku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: . z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)