Miejsce pracy:

Ta oferta pracy nie jest już aktywna, ale możesz dalej wysłać swoje CV do tej firmy

Jesteśmy częścią ARPI Group, norweskiego holdingu, który od 18 lat skutecznie realizuje rekrutacje dla różnych gałęzi biznesu. Obecnie dla naszego klienta, wiodącej firmy z branży produkcyjnej, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Stażysta w zespole TAX

Zakres obowiązków:

-wsparcie w bieżącym doradztwie podatkowym

-analiza i weryfikacja dokumentów pod względem wymogów prawa podatkowego

-researche podatkowe

-udział w przygotowywaniu projektów pism/ opinii podatkowych

Poszukiwane kompetencje:

-wykształcenia wyższego lub statusu studenta IV lub V roku (preferowane kierunki ekonomiczne i prawnicze)

-zainteresowania tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w tym obszarze

-bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

-umiejętności analitycznego myślenia

-umiejętności pracy w zespole

-dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word)

Oferujemy;

-płatny staż

-pracę w profesjonalnym i młodym zespole

-zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie w doradztwie

-aktywny udział w złożonych projektach

-po odbyciu stażu długofalową pracę na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie

-przyjazną atmosferę pracy