Miejsce pracy:

Warszawa

Jesteśmy częścią ARPI Group, norweskiego holdingu, który od 18 lat skutecznie realizuje rekrutacje dla różnych gałęzi biznesu. Obecnie dla naszego klienta, wiodącej firmy z branży produkcyjnej, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Stażysta w zespole TAX

Zakres obowiązków:

-wsparcie w bieżącym doradztwie podatkowym

-analiza i weryfikacja dokumentów pod względem wymogów prawa podatkowego

-researche podatkowe

-udział w przygotowywaniu projektów pism/ opinii podatkowych

Poszukiwane kompetencje:

-wykształcenia wyższego lub statusu studenta IV lub V roku (preferowane kierunki ekonomiczne i prawnicze)

-zainteresowania tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w tym obszarze

-bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

-umiejętności analitycznego myślenia

-umiejętności pracy w zespole

-dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word)

Oferujemy;

-płatny staż

-pracę w profesjonalnym i młodym zespole

-zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie w doradztwie

-aktywny udział w złożonych projektach

-po odbyciu stażu długofalową pracę na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie

-przyjazną atmosferę pracy