Ta oferta jest już nieaktywna.

Miejsce pracy:

Warszawa

Sanofi jest globalnym dostawcą usług zdrowotnych, zaangażowanym w odkrywanie, produkcję i dystrybucję leków, które mają poprawić stan zdrowia pacjentów na całym świecie. Firma jest notowana na giełdach w Paryżu (EURONEXT: SAN) oraz w Nowym Jorku (NYSE: SNY). Do Grupy Sanofi należą: Sanofi Aventis – światowy lider produkcji leków innowacyjnych,  Sanofi Pasteur - największy na świecie producent szczepionek, Zentiva – lider produkcji leków generycznych w Europie Środkowo-Wschodniej, Nepentes Pharma, uznany w branży polski producent leków oraz dermokosmetyków oraz Genzyme, producent leków stosowanych w chorobach rzadkich. Grupa Sanofi w Polsce zatrudnia ponad 1000 osób. Według danych IMS, Grupa Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych. Sanofi-Aventis Sp. z . jest członkiem Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA, Izby Gospodarczej Farmacja Polska, a także członkiem PASMI – Polskiego Związku Producentów Leków bez Recepty.

Zapraszamy na stronę internetową

Stażysta/ka w Dziale Supply Chain Miejsce pracy: Warszawa

Czas trwania Stażu
: do końca maja 2018

Zakres obowiązków:

  • Aktualizacja plików i konsolidacja danych do raportów na potrzeby działu
  • Przygotowywanie i analiza cyklicznych raportów sprzedaży
  • Udział i przygotowywanie podsumowań ze spotkań Supply Chain z innymi działami
  • Monitorowanie niskich zapasów
  • Wsparcie w zakresie procesu co-packingu
  • Awizacja dostaw i aktualizacja planów dostaw ( kontakt z fabrykami/centrami dystrybucyjnymi /dostawcami, hurtownią farmaceutyczną w Błoniu)
  • Zgłaszanie i monitorowanie reklamacji odnośnie dostaw ( kontakt z fabrykami/centrami dystrybucyjnymi /dostawcami, hurtownią farmaceutyczną w Błoniu)
  • Wprowadzanie planów sprzedaży do systemu FORCE (APO)
  • Archiwizacja faktur

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: student/ka lub absolwent/ka
  • Preferowane kierunki studiów: ekonomia, zarządzanie, logistyka
  • Doświadczenie: niewymagane
  • Cechy interpersonalne: wysokie umiejętności analizy i syntezy informacji, dokładność, skrupulatność, wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, zaangażowanie i chęć uczenia się nowych rzeczy, pro aktywność
  • Kompetencje: dobra organizacja pracy, samodzielność w poszukiwaniu nowych rozwiązań, umiejętność pracy w zespole
  • Język angielski: bardzo dobra znajomość
  • Obsługa MS Office:
  • Excel – bardzo dobra znajomość
  • Word – dobra znajomość

Oferujemy:

  • Płatny staż, do końca maja 2018
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Opiekę mentorską

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że zebrane w procesie rekrutacji dane osobowe będą przetwarzane przez Sanofi - Aventis Sp. z . z siedzibą przy ul. Bonifraterskiej 17 w Warszawie zgodnie z ustawą z dniar. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002. Nr 101 poz. 926 ze zm.). Zebrane dane będą przetwarzane w celu prowadzenia procesów rekrutacji w spółkach należących do Grupy Sanofi w Polsce i będą mogły być tym spółkom udostępnione. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Prosimy o umieszczenie w swojej aplikacji klauzuli, dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Sanofi - Aventis Sp. z . dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji w spółkach należących do Grupy Sanofi w Polsce. Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych spółkom należącym do Grupy Sanofi w Polsce.”