Miejsce pracy:

Walmark Sp. z . poszukuje:

Stażysty w Dziale Marketingu

Miejsce stażu: Warszawa

Praca na umowę zlecenie w biurze firmy w Warszawie.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Brand Managera w realizacji akcji marketingowych na dany cykl sprzedażowy
  • współpraca z Brand Managerem, działem finansów oraz działem sprzedaży nad przygotowaniem i wdrażaniem działań trade marketingowych dla wybranych marek
  • monitorowanie efektów sprzedaży oraz efektywności zaplanowanych działań marketingowych
  • monitorowanie działań konkurencji
  • bieżące wsparcie operacyjne w zarządzaniu marką i produktem

Idealny kandydat/kandydatka ma:

  • wykształcenie o profilu: marketing, zarządzanie, ekonomia, finanse (studenci ostatnich lat mile widziani)
  • umiejętność analizy danych oraz logicznego wyciągania wniosków
  • wysoko rozwinięte umiejętności społeczne: komunikacja, współpraca, angażowanie ludzi
  • umiejętność koordynowania wielu działań jednocześnie i dążenie do realizacji celów
  • praktyczne doświadczenie w pracy z programami MS Office, w szczególności Excel oraz Power Point
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego
  • minimum 25 godzin w tygodniu, które może dedykować pracy zawodowej
  • praktyczna wiedza w zakresie sprzedaży, marketingu, trade marketingu będzie dodatkowym atutem