Dane adresowe ofert

Warszawa

Sanofi jest globalnym dostawcą usług zdrowotnych, zaangażowanym w odkrywanie, produkcję i dystrybucję leków, które mają poprawić stan zdrowia pacjentów na całym świecie. Firma jest notowana na giełdach w Paryżu (EURONEXT: SAN) oraz w Nowym Jorku (NYSE: SNY). Do Grupy Sanofi należą: Sanofi Aventis – światowy lider produkcji leków innowacyjnych,  Sanofi Pasteur - największy na świecie producent szczepionek, Zentiva – lider produkcji leków generycznych w Europie Środkowo-Wschodniej, Nepentes Pharma, uznany w branży polski producent leków oraz dermokosmetyków oraz Genzyme, producent leków stosowanych w chorobach rzadkich. Grupa Sanofi w Polsce zatrudnia ponad 1000 osób. Według danych IMS, Grupa Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych. Sanofi-Aventis Sp. z . jest członkiem Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA, Izby Gospodarczej Farmacja Polska, a także członkiem PASMI – Polskiego Związku Producentów Leków bez żysta/ka w Dziale Trade Marketingu OTC Miejsce pracy: Warszawa

Czas trwania Stażu
: do końca maja 2018

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie raportów sprzedażowych i trade-marketingowych
  • Przygotowanie analiz
  • Wsparcie przy tworzeniu narzędzi trade-marketingowych i shopperowych
  • Współpraca z dostawcami
  • Bieżące wsparcie działu
  • Praca na systemach korporacyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie: student/ka lub absolwent/ka
  • Preferowane kierunki studiów: ekonomiczne, marketingowe, matematyczno-informatyczne, medyczne, studia międzywydziałowe
  • Doświadczenie: mile widziane w zakresie prowadzenia projektów marketingowych lub sprzedażowych
  • Cechy interpersonalne: wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Kompetencje: umiejętności analityczne, nastawienie na osiąganie wyników, nastawienie na rozwój
  • Język angielski: dobra znajomość
  • Obsługa MS Office:
  • Excel – bardzo dobra znajomość

Oferujemy:

  • Płatny staż, do końca maja 2018
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Opiekę mentorską

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Sanofi-Aventis Sp. z . zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.