Dane adresowe ofert

Warszawa

Płatny staż w Dziale Marketingu

Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Czy  chcesz,  aby  Twoje  pomysły kształtowały  technologie, które  zmieniają standardy życia? Zarówno w  obszarze rozwiązań  mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak  i dostarczania energii oraz  technicznego wyposażenia budynków - z nami  będziesz mieć  wpływ na poprawę jakości życia  na całym  świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze elastycznego czasu pracy jak i nowoczesnego środowiska pracy, oferujemy swoim pracownikom dużo przestrzeni na kreatywność. Wierzymy, że otwarty umysł to źródło pomysłów na produkty, które zwiększają komfort życia ludzi. Dołącz do nas!

Twój udział w tworzeniu innowacji:

  • przygotowywanie prezentacji produktowych, materiałów POS w zakresie tłumaczeń i adaptacji na polski rynek
  • przygotowywanie materiałów promocyjnych dla działu sprzedaży
  • analiza danych sprzedażowych, zbieranie danych i analiza konkurencji
  • wsparcie w zakresie planowania i logistyki
  • pomoc przy przygotowywaniu Marketing Planu w zakresie marek elektronarzędzi

Czym się wyróżniasz:

  • student/studentka chcący/ca zdobyć doświadczenie w dziale marketingu
  • dyspozycyjność 3 razy w tygodniu, łącznie min. 20h w tygodniu
  • dobra znajomość MsOffice
  • łatwość nawiązywania kontaktu
  • skrupulatność, dokładność
  • angielski na poziomie średniozaawansowanym, znajomość języka czeskiego będzie dodatkowym atutem

Benefity:

  • płatny staż, minimum 6 miesięcy
  • elastyczny czas pracy (dostosujemy się do Twojego planu na studiach)
  • dofinansowanie do posiłków
  • interesujące zadania, szerokie możliwości rozwoju
  • dynamiczne, międzynarodowe środowisko i przyjazna atmosfera pracy

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Robert Bosch Sp. z . z siedzibą w Warszawie przy ul. Jutrzenki 105 dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dniachronie danych osobowych (Dz. U. z 2014, pozPrzyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.