Języki obce

niemiecki, angielski, francuski, włoski, hiszpański, polski

Dane adresowe ofert

Warszawa

Zapraszamy na staż absolwentów lub studentów co najmniej 5 roku wydziałów filologii oraz lingwistyki stosowanej. Kwalifikacja do odbycia stażu następuje na podstawie próbki tłumaczenia wykonywanej w biurze Agencji MAart.

Oferujemy najpierw  przeszkolenie, a po jego zakończeniu – płatny staż w wymiarze do ustalenia.

STAŻYSTA - WERYFIKATOR

Obowiązki:

Weryfikacja tekstów specjalistycznych;

Tworzenie zasobów tłumaczeniowych w narzędziach CAT i prace terminologiczne;

Wsparcie procesu zapewnienia jakości tłumaczeń i przepływu informacji;

Udział w bieżących projektach.

Od naszych stażystów oczekujemy:

· Biegłej znajomości języka angielskiego C1, C2, znajomość drugiego języka obcego mile widziana (zwłaszcza niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego lub włoskiego);

· Ukończonych studiów magisterskich (preferowane kierunki: lingwistyka stosowana, filologia i pokrewne) lub studiów w trakcie ostatniego roku;

· Biegłej znajomości języka polskiego (C2) oraz rzetelności, skrupulatności i wyjątkowej dbałości o szczegóły;

· Samodzielności i dużego zapału do pracy.

Oferujemy w zamian:

· Płatny staż po odbyciu bezpłatnego stażu szkoleniowego,

· Możliwość dalszej stałej współpracy – w przypadku wybranych stażystów;

· Intensywne szkolenie z weryfikacji tekstów specjalistycznych: medycznych, technicznych, prawno-ekonomicznych oraz tłumaczeń dla instytucji Unii Europejskiej;

· Intensywne szkolenie z obsługi narzędzi CAT, systemów zarządzania terminologią, projektami etc.

· Pracę z wykorzystaniem popularnych narzędzi tłumaczeniowych i najlepszych praktyk;

· Możliwość nauki i praktycznego zastosowania nabytej wiedzy w ramach elastycznego grafiku;

· Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole i dogodnej lokalizacji;

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) za pomocą przycisku "Aplikuj":