Doświadczenie

Starszy specjalista (5-10 lat)

Języki obce

angielski

Miejsce pracy:

Wynagrodzenie brutto / miesięcznie

1500 - 2150 €

Ta oferta jest już nieaktywna.

Do firmy zajmującej się produkcją materiałów POS, regałówekspozycyjnych poszukujemy na stanowisko:Starszy specjalista ds. produkcji (branża POS)

WYMAGANIA WZGLĘDEM KANDYDATA:

- Znajomość branży POS poparte doświadczeniem

- Znajomość materiałów (metal, drewno, tworzywa sztuczne)

- Znajomość CREO / PRO-E

- Znajomość j. angielskiego ( mile widziany j. niemiecki, francuski)

- Umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej

- Umiejętność pracy w zespole

- Umiejętności managerskie

– zarządzanie zespołem

- Prawo jazdy kat. B

- Mobilność (podróże: Wielka Brytania / Niemcy / Francja)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Wdrożenie nowych rozwiązań konstrukcyjnych dla obecnych i przyszłych projektów

- Odpowiedzialność za stworzenie i prowadzenie lokalnego zespołu ds. Rozwoju dla lokalnych imiędzynarodowych rozwiązań produkcyjnych

- Budowa i rozwój zespołu (1-2 starszych inżynierów + 3-4 juniorów)

- Ścisła współpraca z międzynarodowymi współpracownikami opracowującymi rozwiązania dlalokalnej produkcji

- Wspieracie lokalnego zespołu sprzedaży w opracowywaniu briefów dla klientów

- Zapewnienie wsparcia zespołowi produkcyjnemu zgodnie z wymaganiami

- Umiejętność dopasowania kosztów projektów do ogólnej oferty dla klienta

FIRMA OFERUJE:

- Umowę o pracę na pełen etat w stabilnej firmie

- Wynagrodzenie składające się z atrakcyjnej, stałej pensji

- Pracę w miłej atmosferze

- Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy; laptop)

- Karta Multisport

- Ubezpieczenie grupowe