Języki obce

angielski

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

OSOBA SPRZĄTAJĄCA

Zakres obowiązków:

- praca przy sprzątaniu pokojów hotelowych

Wymagania:

- UWAGA! Wymóg konieczny! Brak widocznych tatuaży i kolczyków
- wysoka kultura osobista
- dbałość o zdrowie i higienę
- dobra sprawność fizyczna
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- bez doświadczenia
- wymagane chęci oraz motywacja do pracy
- mile widziane Panie w wieku minimum 28 lat i powyżej

Oferujemy:
- stała praca na dłuższy okres czasu minimum 6 miesięcy z możliwością przedłużenia,
- zakwaterowanie,
- darmowy dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie - możliwość długotrwałej współpracy,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii

Szczegóły na →
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nrlub
odeślemy do Ciebie szczegóły na maila!
Lub wyślij swoje CV na
praca w tytule dając dopisek: „sprzątanie

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dniaroku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."