Miejsce pracy:

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista / Starszy specjalista w Wydziale Kontraktacji w Departamencie Projektów e-Administracji

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.:DEA

Wymiar etatu:

  • 1 etat - umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • 1 etat - umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu na zastępstwo

Miejsce wykonywania pracy: ul. Spokojna 13aWarszawa

Główne obowiązki:

  • opracowywanie i opiniowanie dokumentów programowych, opiniowanie projektów wytycznych oraz innych dokumentów
  • udział w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia naborów
  • weryfikacja wniosków o dofinansowanie projektów składanych przez beneficjentów oraz wykonanie prac związanych z oceną złożonych wniosków
  • przygotowanie umów o dofinansowanie
  • współpraca z innymi instytucjami zaangażowanymi we wdrażanie Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa oraz współpraca z ekspertami w zakresie oceny projektów
  • wprowadzanie i pozyskiwanie danych z LSI/SL w ramach przyznanych uprawnień
  • opiniowanie projektów dokumentów, sporządzanie i aktualizacja procedur według właściwości wydziału, przygotowanie propozycji tematów do rocznych planów ewaluacji oraz koordynacja w obszarze przygotowania i opiniowania dokumentów programowych

Wymagane niezbędne kwalifikacje:

  • wykształcenie - wyższe magisterskie
  • staż pracy: co najmniej 12 miesięcy doświadczenia zawodowego dla stanowiska specjalista lub co najmniej 24 miesiące doświadczenia zawodowego dla stanowiska starszy specjalista
  • co najmniej 6 miesięczne potwierdzone doświadczenie zawodowe w pracy związanej z głównymi obowiązkami zawartymi w ogłoszeniu
  • szczegółowa znajomość zagadnień merytorycznych objętych zakresem działania departamentu/wydziału
  • dobra znajomość języka angielskiego

Wymagane umiejętności:

  • wymagana znajomość Szczegółowego Opisu Osi Priorytetowych Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata
  • znajomość procedur związanych z wdrażaniem programów rozwoju regionalnego współfinansowanych ze środków Funduszy strukturalnych UE
  • znajomość przepisów Unii Europejskiej w zakresie Funduszy strukturalnych UE
  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem administracji publicznej
  • doświadczenie w przeprowadzaniu naborów oraz weryfikacji wniosków o dofinansowanie

Wymagania pożądane:

  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność dobrej organizacji pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność
  • inicjatywa
  • samodzielność

Termin składania dokumentów: 10 listopada 2017 r.

drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj teraz