Dane adresowe ofert

Warszawa

Jesteśmy liderem w swojej branży. Dbamy o dobre relacje w biznesie, opierając je o konstruktywny dialog, profesjonalizm działań oraz partnerstwo. Nasz potencjał oparty jest o kompetentny i zaangażowany Zespół. W związku z wprowadzeniem nowego projektu poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. zamówień publicznych

Opis stanowiska pracy:

  • monitorowanie ofert przetargowych
  • przygotowywanie oraz weryfikacja dokumentacji przetargowej
  • kontrola zgodności oferowanych cen z polityką firmy
  • współpraca z Urzędami i Kontrahentami
  • ścisła współpraca z Działem Handlowym w celu zapewnienia możliwości rozpoczęcia postępowań przetargowych
  • raportowanie procesu realizacji projektów
  • udział w tworzeniu ofert przetargowych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • znajomości ustawy o zamówieniach publicznych oraz procedur przetargowych
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • wysokich zdolności komunikacyjnych
  • umiejętności efektywnej pracy pod presją czasu
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych