Miejsce pracy:

Warszawa

Firma Winkor Sp. z . w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. windykacji

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
• Telefoniczne oraz mailowe nawiązywanie kontaktów z osobami z przeterminowaną płatnością
• Wyjaśnianie przyczyn opóźnienia w zakresie płatności
• Prowadzenie negocjacji, ustalanie warunków spłaty zadłużenia
• Monitorowanie terminowych wpłat zgodnie z ustaleniami
• Dbałość o najwyższy standard obsługi Klienta

Wymagania:
• Doświadczenie w windykacji telefonicznej lub obsłudze Klienta
• Znajomość pakietu MS Office
• Umiejętność prowadzenia negocjacji z Klientem
• Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków służbowych
• Dobra organizacja pracy
• Mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów prawniczych
• Znajomości języka angielskiego (windykacja anglojęzyczna)

Oferujemy:
• Pracę od poniedziałku do piątku w
• Motywujący system premiowy uzależniony od wyników windykacyjnych
• Pracę w szybko rozwijającej się firmie