Specjalista ds. sprzedaży reklamy

Miejsce pracy:

Ta oferta pracy nie jest już aktywna, ale możesz dalej wysłać swoje CV do tej firmy

Grupa ZPR Media
(Profil firmy)

Custom Publishing

Grupa ZPR Media to jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce.

Obecnie jest jednym z największych wydawców prasowych (. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”), nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA) i telewizyjnych (. FOKUS TV, POLO TV) oraz właścicieli serwisów internetowych

Prowadzi działalność szeroko pojętą działalność z zakresu Custom Publishing, produkcji sesji zdjęciowych, produkcji Video, organizuje eventy, imprezy, koncerty, festiwale, targi i szkolenia.

 W związku z dynamiczną rozbudową ZPR Media . poszukuje kandydatów na ww. stanowisko.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów sprzedaży w obszarze custom publishing
  • Doradztwo w zakresie rozwiązań reklamowych z szerokiego portfolio produktów
  • Nawiązywanie i budowanie relacji z klientami
  • Prowadzenie spotkań handlowych oraz negocjacji handlowych
  • Kontakt z redakcją w celu przygotowania ofert reklamowych

 Wymagania:

  • Min. dwuletnie doświadczenie w sprzedaży reklamy
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Silna motywacja i zaangażowanie w pracę
  • Orientacja na cele i determinacja w realizacji założonych planów
  • Prawo jazdy kat. B (czynne), gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Pracę w multimedialnej firmie będącej liderem na rynku
  • Miesięczny program wdrożeniowy przy wsparciu doświadczonych osób w zespole
  • Stabilność zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Konkurencyjne, dwuskładnikowe wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników (stała pensja + prowizja)
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy, auta służbowe, vouchery taxi)
  • Praca od poniedziałku do piątku