Doświadczenie

Początkujący/Młodszy specjalista (0-2 lata)

Języki obce

angielski

Miejsce pracy:

Również zatrudniony z

Ta oferta pracy nie jest już aktywna, ale możesz dalej wysłać swoje CV do tej firmy

OPIS STANOWISKA:
Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży Grup i Konferencji  będzie odpowiedzialna za przyjmowanie i obsługę rezerwacji powierzchni konferencyjnej oraz rezerwacji grupowej w Hotelu Sheraton i Westin na poziomie oferowania i prowadzenia negocjacji z klientem. Biuro znajduje się w Hotelu Sheraton.

PROFIL KANDYDATA:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej lub turystycznej;
  • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego, znajomość innych języków będzie atutem;
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • umiejętność koordynacji i pracy nad wieloma projektami jednocześnie;
  • pozytywna prezencja i konstruktywna komunikacja w relacjach zawodowych;
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;
  • dobra znajomość programów MS Office, doświadczenie w pracy na systemie Opera będzie atutem.

OFERUJEMY:

  • pracę w największej na świecie sieci hotelarskiej Marriott International;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • bogaty pakiet socjalny w tym: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne, bony świąteczne, stawki preferencyjne na noclegi w hotelach sieci Marriott International na całym świecie również dla rodziny i przyjaciół i inne;
  • komfortowe warunki pracy – bezpłatne obiady, kawa i świeże owoce dostępne w restauracji pracowniczej;
  • wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń wstępnych, językowych i zawodowych;
  • wspaniałą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość rozwoju w ramach sieci hoteli w Polsce i za granicą.

ZAINTERESOWANE OSOBY ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA!