Doświadczenie

Młodszy specjalista (0-2 lata), Specjalista (2-5 lat), Starszy specjalista (5-10 lat)

Wynagrodzenie brutto / miesięcznie

500 - 2500 €

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia – jesteśmy stabilnym i profesjonalnym partnerem w biznesie. Pomagamy sprawnie i na jasnych warunkach pozyskać zewnętrzne finansowanie dla firm i osób indywidualnych. A co najważniejsze – budować dobre relacje z Klientami.

Wyślij swoją aplikację, jeżeli:

  • Masz doświadczenie w sprzedaży kredytów (kredyty firmowe, pożyczka gotówkowa) lub chcesz je zdobyć
  • Potrafisz inicjować i utrzymywać współpracę z Klientami oraz Partnerami w bankach
  • Posiadasz doświadczenie w budowaniu własnego portfela Klientów lub chcesz je zdobyć
  • Cenisz uczciwość, szacunek i zdrowy rozsądek
  • Umiesz efektywnie organizować czas swojej pracy
  • Lubisz pracować samodzielnie
  • Lubisz bezpośredni i telefoniczny kontakt z ludźmi

Oczekujemy:

  • umiejętności pozyskiwania klientów
  • przedsiębiorczości i skuteczności w działaniu
  • analitycznego myślenia
  • wykształcenia min średniego
  • doświadczenia min 2 lata na podobnym stanowisku
  • profesjonalnej postawy i wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętność docierania do osób decyzyjnych u Klientów;
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów kredytowych dedykowanych Przedsiębiorcom i osobom prywatnym
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi Klienta
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • negocjowanie umów

Oferujemy:

  • konkurencyjny system wynagradzania (dwuskładnikowe: podstawa plus premia uzależniona od wyników sprzedaży)
  • przygotowanie i  wdrożenie do realizacji zadań
  • zatrudnienie dla osób prowadzących bądź gotowych do otwarcia działalności gospodarczej
  • możliwości rozwoju zawodowego w zakresie doradztwa, zarządzania, analizy finansowej
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/B2B
  • dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań
  • profesjonalny system szkoleń
  • możliwość rozwoju w nowoczesnej i przyjaznej firmie