Języki obce

angielski, polski

Miejsce pracy:

O Lingaro

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą świadczącą usługi IT, założoną w 2005 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań w obszarze Data Analytics i Business Intelligence. Naszymi klientami są największe światowe firmy oraz liderzy polskiego rynku.

W tej chwili zatrudniamy już ponad 380pracowników w trzech lokalizacjach: w Warszawie, Wrocławiu i Manili na Filipinach.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji IT

Miejsce pracy: Warszawa

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie ogłoszeń o pracę
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • Bezpośrednie docieranie do kandydatów z zastosowaniem różnych metod rekrutacji (np. LinkedIn, Facebook)
  • Kompletowanie dokumentacji, umawianie spotkań i przeprowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych
  • Sporządzanie raportów, zestawień i analiz w zakresie rekrutacji i selekcji

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji (mile widziane w rekrutacji IT)
  • Chęć intensywnego rozwoju i zdobywania doświadczenia w obszarze pozyskiwania i rekrutowania kandydatów z sektora IT
  • Znajomość narzędzi rekrutacyjnych
  • Nastawienie na własny rozwój i niestandardowe rozwiązania w obszarze HR
  • Komunikatywność i otwartość
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację

 OFERUJEMY

  • Realną możliwość wpływania na rozwój firmy i realizacji swoich pomysłów
  • Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Współtworzenie fajnej firmy
  • Czas pracy dostosowany do Twojego życia poza pracą

BENEFITY

  • Liczne imprezy firmowe, jak: Third Thursday Beer, Summer & Christmas Party, owocowe wtorki
  • Wyjścia integracyjne z zespołem
  • Bezpłatna opieka medyczna (LuxMed) i dofinansowanie do karty Multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Elastyczne warunki zatrudnienia
  • Nielimitowana kawa i herbata