Specjalista ds. reklamy internetowej

content marketing - reklama natywna

Dane adresowe ofert

Warszawa

Grupa ZPR Media to jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce.Obecnie jest jednym z największych wydawców prasowych (. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”), nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA) i telewizyjnych (. FOKUS TV, POLO TV) oraz właścicieli serwisów internetowychProwadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, targów i szkoleń. Grupa ZPR Media poszukuje obecnie Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. reklamy internetowej / content marketing
Dział handlowy Grupy ZPR Media
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Budowanie relacji z klientami oraz identyfikowanie ich potrzeb dotyczących realizowanych projektów
  • Sprzedaż niestandardowych rozwiązań
  • Planowanie oraz wdrażanie działań związanych z Content Marketingiem
  • Poszukiwanie, tworzenie i rozwój produktów CM
  • Przygotowywanie materiałów na potrzeby kampanii reklamowych i marketingowych
  • Bieżąca analiza rynku konkurencji oraz trendów w content marketingu w Polsce i na świecie
  • Sprzedaż ofert standardowych w serwisach Grupy ZPR Media
  • Praca na budżecie

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w dziale handlowym oraz prowadzeniu działań w obszarze content marketingu
  • Chęć rozwoju w obszarze sprzedaży
  • Wiedza w tematach: reklama internetowa, reklama natywna, content marketing
  • Nastawienie na budowanie relacji z klientem
  • Zorientowanie na rozwój, osiąganie celów, pracę zespołową oraz inicjowanie i wdrażanie zmian
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju trendów w Polsce w obszarze Content Marketingu
  • Szkolenia oraz szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Stabilność zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów oraz dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania: pensja podstawowa + prowizja

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawa z dniar. o ochronie danych osobowych DzU nr 133, poz 883)”.