SPECJALISTA DS. RAPORTOWANIA FINANSOWEGO

finanse - ekonomia - rachunkowosc

Dane adresowe ofert

Warszawa

SPECJALISTA
DS. RAPORTOWANIA FINANSOWEGO
Departament Raportowania i Kontroli Finansowej
(umowa na zastępstwo)
Nr ref.: SK/FIN-MW

Miejsce pracy: Konstruktorska 4

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Udział w procesie sporządzania sprawozdań finansowych (jednostkowych i skonsolidowanych)
  • Sporządzanie okresowych raportów i analiz finansowych na potrzeby Zarządu
  • Weryfikacja pakietów konsolidacyjnych spółek zależnych
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Weryfikacja poprawności danych w systemach finansowych
  • Współpraca z pionem relacji inwestorskich, pionem księgowości i audytorem zewnętrznym

WYMAGANIA:

  • Znajomość zasad rachunkowości, w szczególności wiedza z zakresu MSSF
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Kwalifikacje ACCA lub rozpoczęty proces uzyskiwania kwalifikacji ACCA mile widziane
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze sprawozdawczości finansowej lub audytu
  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki finanse, rachunkowość lub ekonomia
  • Zdolności analityczne oraz dokładność
  • Samodzielność w realizowanych zadaniach
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę nad ciekawymi, niestandardowymi projektami
  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie;
  • Aktywny udział w ciekawych projektach

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, prześlij do nas swoje CV
za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz" pod ogłoszeniem.

 Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Wyrażam również zgodę na dalsze przetwarzanie moich danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dniachronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) przez firmę Cyfrowy Polsat . z siedzibą w Warszawie ul. Łubinowa 4a. Jednocześnie jestem świadomy faktu, że przysługuje mi w każdej chwili prawo do wglądu i poprawiania swoich danych a także do zażądania ich usunięcia z bazy kandydatów do pracy w firmie Cyfrowy Polsat".