Specjalista ds. Prawno-Administracyjnych w branży budowlanej

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie projektów drobnych umów na roboty budowlane oraz aneksów do umów,
  • przygotowywanie projektów i opiniowanie dokumentów pod względem formalnoprawnym,
  • tworzenie oraz analiza korespondencji kontraktowej (drobne pisma związane z procesem budowlanym),
  • rejestracja oraz archiwizacja kontraktów budowlanych według zaleceń,
  • kompletowanie oraz weryfikacja dokumentów handlowych (polis, zabezpieczeń, odpisów z KRS itd.),
  • prowadzenie korespondencji z organami administracji publicznej, w tym przygotowywanie wniosków, podań oraz pozyskiwanie dokumentacji związanej z bieżącą działalnością spółki (odpisów KW, wypisów z miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, wypisów z ewidencji gruntów),
  • przygotowywanie stosownych dokumentów na potrzeby Zarządu, w tym projektów uchwał, protokołów oraz wniosków do Krajowego Rejestru Sądowego,
  • współpraca z działem ofertowania oraz kierownikami kontraktów w zakresie realizacji kontraktów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub administracyjne,
  • doświadczenie na pokrewnym stanowisku w branży budowlanej mile widziane,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • doskonała znajomości pakietu MS Office,
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • kreatywną pracę pod nadzorem działu prawnego,
  • możliwość zdobywania specjalistycznego doświadczenia w branży,
  • miłą atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.