SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Miejsce pracy:

Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa

Axium od ponad 10 lat działa w branży ICT i współpracuje z największymi światowymi producentami rozwiązań sieciowych i nowoczesnych technologii komunikacyjnych.

Jesteśmy nowoczesną i otwartą firmą, która przyjmuje do swojego zespołu kreatywnych ludzi.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Udział w przygotowaniu oraz wdrażaniu planów marketingowych
  • Udział przy tworzeniu narzędzi wsparcia sprzedaży
  • Bieżący monitoring rynku
  • Przygotowywanie i koordynacja tłumaczeń materiałów reklamowych
  • Współkoordynowanie prac działu marketingu
  • Współorganizacja wydarzeń branżowych, imprez promocyjnych, konferencji i szkoleń
  • Kontakt z prasą branżową
  • Wspieranie budowania międzynarodowych marek
  • Kontakt z działami marketingu dostawców
  • Dostarczanie materiałów promocyjnych partnerom
  • Tworzenie wizerunku oraz współzarządzanie komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną
  • Współpraca nad projektowaniem i wdrażaniem marketingu internetowego
  • Tworzenie materiałów drukowanych

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra obsługa komputera i podstawowych programów biurowych
  • Znajomość HTML, CSS
  • Znajomość programów Adobe (Photoshop, Illustrator)
  • Umiejętność wyszukiwania, gromadzenia i selekcjonowania informacji z Internetu
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w grupie
  • Zainteresowanie sferą marketingu
  • Kreatywność i nieszablonowość w działaniach
  • Umiejętności analityczne
  • Poczucie estetyki oraz zmysł copywriterski
  • Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu stron internetowych
  • Doświadczenie copywriterskie
  • Dodatkowe języki obce
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Stabilną umowę i wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szkolenia zapewniające rozwój kompetencji
  • Możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych
  • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

Prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dniaroku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity późniejszymi zmianami)".

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.