Dane adresowe ofert

Warszawa

Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI INTERNETOWEJ
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • udział w tworzeniu strategii digitalowej dla e-commerce
  • realizacja kampanii digitalowych, wspierających e-commerce (od strony mediowej i kreatywnej)
  • bieżąca optymalizacja działań i raportowanie: regularna analiza skuteczności działań i realizacji KPI
  • współtworzenie strategii komunikacji digitalowej dla marek i produktów.
  • współpraca z domami mediowymi, agencjami digitalowymi i reklamowymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe; preferowane kierunki/specjalizacje: marketing, zarządzanie, reklama.
  • wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku (oczekiwana minimum dwa lata)
  • doświadczenie z zakresu realizacji kampanii internetowych,
  • dokładność, samodzielność, zainteresowanie nowymi technologiami
  • umiejętności budowania relacji i bezpośredniej współpracy z różnymi obszarami organizacji
  • umiejętność tworzenia kreacji bannerowej
  • umiejętność analizowania danych
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

  • Dogodną formę współpracy
  • Elastyczne godziny współpracy (możliwość negocjowania czasu świadczenia usług)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz systemy prowizyjne
  • Możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z nowoczesną firmą
  • Przeszkolenie w zakresie produktów i zasad świadczenia usług telefonicznej obsługi Klienta
  • Współpracę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji

Administratorem danych osobowych jest Cyfrowy Polsat . z siedzibą w Warszawieul. Łubinowa 4a. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne."