Ta oferta jest już nieaktywna.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy:

Warszawa

 Axium Sp. J. od ponad 10 lat działa w branży ICT i współpracuje z największymi światowymi producentami rozwiązań sieciowych i nowoczesnych technologii komunikacyjnych.
Jesteśmy nowoczesną i otwartą firmą, która przyjmuje do swojego zespołu kreatywnych ludzi.
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy);
  • prowadzenie procesu rekrutacji;
  • sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy;
  • sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło, umowy zlecenie);
  • sporządzanie list płac, odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych;
  • rozliczanie umów o dzieło i umów zlecenie;
  • sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON;
  • rozliczanie delegacji pracowniczych;
  • sporządzanie planów urlopowych, ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych;
  • ewidencja zwolnień lekarskich;
  • nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników;
  • organizowanie i nadzór nad szkoleniami z zakresu BHP;
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach;
  • udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych;
  • sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac;
  • wykształcenie wyższe;
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych;
  • praktyczna znajomości zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń oraz rozliczania umów cywilno-prawnych;
  • wiedza i doświadczenie w pozyskiwaniu pozwoleń o pracę oraz zatrudnianiu cudzoziemców z poza UE;
  • znajomość MS Office, programu OPTIMA;
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • zdolność do harmonijnej pracy w warunkach stresowych oraz bardzo dobre zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • współpraca w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, multisport),
  • zdobycie cennego doświadczenia w realizacji projektów również międzynarodowych,
  • dobrą atmosferę w miejscu pracy.