Miejsce pracy:

Wynagrodzenie brutto / miesięcznie

600 - 800 €

Jesteśmy firmą Invette Holding Group sp. z o. o. sp. kom. Jako agencja interaktywna działamy prężnie na rynku od ponad 8 lat, dostarczając usługi z zakresu marketingu internetowego.
W związku z naszym niezwykle dynamicznym rozwojem poszukujemy do zespołu nowych zaangażowanych i kreatywnych pracowników. W naszej pracy wykorzystujemy bogate doświadczenie w tworzeniu stron internetowych oraz kampanii marketingowych i pozycjonowania.

Obecnie zapraszamy Cię do rozważenia oferty pracy na stanowisku:

Specjalista ds. SEM
Miejsce pracy: Kraków

Zadania na stanowisku:
-prowadzenie kampanii Google Adwords,
-budowanie oraz utrzymywanie relacji z klientami,
-współpraca z grafikami i innymi działami firmy,

Oczekiwania wobec kandydatów:
-doświadczenie w pracy w marketingu (agencja interaktywna, agencja PR),
-bardzo dobra znajomość pojęć: PPC, CPC, CTR, CTA, PLA,
-znajomość Google analytics.

Pracodawca oferuje:
-narzędzia potrzebne do pracy,
-stabilne zatrudnienie,
-rodzaj umowy do uzgodnienia,
-pracę w młodym,kreatywnym zespole,
-odpowiedzialne stanowisko pracy (opieka nad klientami),
-miłą atmosferę pracy,
-możliwości rozwoju zawodowego.

Jeśli zainteresowala Cię nasza oferta, jesteś kreatywną i zaangażowaną osobą, a Twoim głównym celem jest rozwój zawodowy- nie wahaj się do nas napisać :).

Czekamy na kontakt :)

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij CV na podany adres lub skontaktuj się z nami telefonicznie.
Prosimy o zawarcie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Invette Holding Group os. Na Lotnisku 1/UKraków zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (. Dz. U. z 2002 r., nr., poz. 926 ze zm.)."
Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.