Dane adresowe ofert

Pruszków

Również zatrudniony z

Warszawa, Pruszków

GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole. Zatrudniamy blisko 200 specjalistów z całego świata, w ciągu trzech ostatnich lat dwukrotnie zwiększyliśmy liczbę pracowników. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Specjalista ds. Eksportu z językiem rosyjskim

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska:

  • Obsługa bieżących klientów w całym procesie handlowym
  • Współudział w organizacji i realizacji sprzedaży eksportowej
  • Utrzymywanie kontaktów biznesowych z nowymi i obecnymi klientami firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych i pełnej dokumentacji posprzedażowej
  • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy
  • Bieżąca kontrola spływu należności
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami

Wymagania:

  • Biegła znajomość jęz. rosyjskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową – warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość procedur eksportowych
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dojazd firmowym autobusem z centrum Warszawy lub stacji PKP Pruszków do siedziby GTV w Pruszkowie
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna ze stomatologią oraz możliwością objęcia nią członków rodziny, karnety sportowe, ubezpieczenie grupowe)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Komfortowe warunki pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj":