Doświadczenie

Specjalista (2-5 lat), Starszy specjalista (5-10 lat)

Języki obce

angielski

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Również zatrudniony z

Toruń, Świecie, Inowrocław, Solec Kujawski, Nakło nad Notecią, Chełmno, Chełmża

Pearl Hunters - Executive Search

(Nr ADP: 5209)

Dla naszego Klienta – firmy o profilu produkcyjno-handlowym z branży gumowych komponentów przemysłowych, szukamy kandydatów przygotowanych do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. eksportu
Nr ref: SE/BYD_2017

Lokalizacja: biuro firmy w Bydgoszczy

Zasięg stanowiska: kraje Europy Zachodniej

Podległość: pod Dyrektora Handlowego

Zakres obowiązków:

• Rozwijanie sprzedaży oferowanych przez producenta produktów w oparciu o pozyskane kontakty – budowa i organizowanie siatki sprzedaży;
• Wizyty handlowe u potencjalnych i stałych klientów, nawiązywanie i utrzymywanie z nimi kontaktu;
• Przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych;
• Bieżący monitoring i analiza rynku – planowanie i prognozowanie działań eksportowych;
• Realizacja planów sprzedażowych, windykacja należności, sporządzanie raportów.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe;
• Min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży eksportowej/ w zakresie obsługi klienta zagranicznego z branży artykułów przemysłowych;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
• Prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
• Nastawienie na realizację celów, silna orientacja sprzedażowa, kreatywność;
• Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność, samodzielność i zdecydowanie w działaniu.

Oferujemy:

• Stałą, długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę w organizacji z wieloletnią historią funkcjonowania w branży;
• Motywujący system wynagradzania: podstawa + system premiowy;
• Narzędzia pracy niezbędne do pełnienia ww. funkcji: telefon komórkowy, laptop + samochód do dyspozycji w celach służbowych;
• Możliwość rozwoju w ramach organizacji.

Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie i przesłanie CV:

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie odpowiedzi na pytania zawarte w mini wywiadzie, po kliknięciu przycisku "Aplikuj"