Doświadczenie

Specjalista (2-5 lat), Starszy specjalista (5-10 lat), Dyrektor (>10)

Języki obce

angielski

Dane adresowe ofert

Opole

Również zatrudniony z

Opole

Wynagrodzenie brutto / miesięcznie w euro

4000 €

Senior Developer

Locație: Opole

Descrierea postului:

Crearea software-lui pentru robotul umanoid si pentru aplicatii dedicate, care vor imbogatii capacitatile acestuia (mai multe informatii: )

Proiectarea și implementarea software-ului în tehnologiile .NET

Grija la calitatea codului și respectarea standardelor actuale.

Coordonarea echipei.

Verificarea conformității soluțiilor dezvoltate cu cerințele business-ului.

Furnizarea de înaltă calitate a codurilor și documentelor.

Cooperarea cu echipa de proiect.

Cerinţe:

Minim 5 ani de experiență pe o poziție similară.

Experiența de lucru cu metodologia Scrum.

Cunostinte aprofundate a modelelor de proiectare.

Cunoașterea modelelor tactice și strategice DDD.

Cunoștințe CQRS + ES.

Cunoștințe Event-Driven Architecture si microservice.

Experiența în integrarea sistemelor externe.

Cunostinte avansate C # și ASP.NET Core sau ASP.NET WebApi2.

Cunostinte avansate ECMAScript 6.

Experienta cu urmatoarele este un atuu:

React, React Native

Docker si Docker Swarm

MongoDB

Jenkins, groovy

Va oferim:

Contract de muncă sau B2B.

Munca in cele mai noi tehnologii: .net core, React, React Nativ, Docker, Azure!

Munca la un proiect unic pentru crearea software-ului pentru robotul umanoid.

Salariu atractiv de 12 000 zloti net (aproximativ 3000 euro net).

Formari profesjonale in Polonia si strainatate.

Oportunitate de dezvoltare pe plan profesional.

Toate instrumentele necesare pentru lucru.

Pachet de beneficii: card Multisport, asigurare de sănătate privata, asigurare de grup.

Finantarea pentru prânzuri delicioase in timpul serviciului.

Finanțarea pentru ore de limba straina.

Folosirea camerei de relaxare, unde puteți găsi, printre altele, consola, Oculus, canapele confortabile, scaun de masaj, darts, foosball, Karaoke, hoverboard, dronă și mult mai multe!

Folosirea salii de forta bine echipată, situată în birou!

Posibilitatea folosirii gratuit a casei Weegree House Karpacz - casa unde va puteti relaxa de agitația si responsabilitățile de zi cu zi!!!

Informații suplimentare:

Vrei să vezi locul de muncă? Faceți o plimbare prin sediul Weegree! -