Doświadczenie

Młodszy specjalista (0-2 lata), Specjalista (2-5 lat), Starszy specjalista (5-10 lat)

Języki obce

angielski

Miejsce pracy:

Wynagrodzenie brutto / miesięcznie

1000 - 2000 €

Opis stanowiska: Będziesz odpowiedzialny/a za prowadzenie krajowych i międzynarodowych  projektów Fenige, a do Twoich zadań będzie należało w szczególności:

  • Przygotowywanie prezentacji sprzedażowych
  • Prezentowanie produktów Fenige potencjalnym klientom i partnerom w Polsce oraz zagranicą
  • Aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na wybranych segmentach rynku
  • Negocjowanie i podpisywanie umów z partnerami i klientami
  • Budowanie wizerunku firmy i jej produktów

Czego wymagamy:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów, najchętniej choć nie wymagane w branży bankowej / IT
  • wysoka kultura osobista,
  • zainteresowanie tematyką nowych technologii
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Przyjazna atmosfera w biurze, otwarta komunikacja
  • Duża samodzielność, płaska struktura organizacji i możliwość realizacji swoich pomysłów
  • Specjalistyczne szkolenia, duże możliwości rozwoju
  • Nieformalna atmosfera pracy w niewielkim lecz profesjonalnym zespole
  • Karta Multisport
  • Pakiet medyczny
  • Wyjazdy integracyjne