Miejsce pracy:

Kraków; Wrocław; Łódź; Warszawa; Gdynia; ...więcej

LAMAR Sp. z . z siedzibą w Smardzowie (między Wrocławiem, a Oleśnicą) posiada blisko 25-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. LAMAR jest producentem nadwozi do samochodów ciężarowych i innych akcesoriów wyposażenia nadwozi.

W związku z dynamicznym rozwojem struktur handlowych poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko:

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: cała Polska
Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z dotychczasowymi klientami,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych i biznesowych,
  • Realizacja celów sprzedażowych w powierzonym regionie,
  • Przygotowywanie pisemnych ofert i prezentacji,
  • Rzetelne raportowanie wyników sprzedaży,
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej oraz działań konkurencji,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Od Kandydata oczekujemy:

  • Wysokie umiejętności w nawiązywaniu kontaktów handlowych,
  • Znajomość technik sprzedaży,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobrej organizacji pracy oraz samodyscypliny,
  • Dyspozycyjności,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość branży motoryzacyjnej będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system prowizyjny,
  • Samochód służbowy,
  • Intensywne wsparcie merytoryczne przełożonych,
  • Liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Imprezy integracyjne.