Dane adresowe ofert

Warszawa

Porsche Inter Auto Polska Sp. zjeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się Dealerów w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Recepcjonistka Salonu Sprzedaży marki Volkswagen

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wysoka kultura osobista, pogodne usposobienie, nienaganna prezencja,
  • znajomość sovoir vivre będzie dużym atutem,
  • odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • punktualność i elastyczność,
  • sumienność i wytrwałość i szybkość w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności excel,
  • umiejętność sprawnej obsługi urządzeń biurowych.

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa recepcji,
  • powitanie klientów salonu, udzielanie stosownych informacji, obsługa połączeń telefonicznych,
  • przygotowywanie napojów zimnych i ciepłych dla klientów,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz estetykę i porządek na recepcji,
  • przygotowywanie korespondencji oraz dbanie o jej prawidłowy obieg,
  • przygotowywanie podstawowych analiz i zestawień (Word, Excel),
  • wsparcie działu handlowego w zakresie przygotowywania analizy i raportów sprzedażowych,
  • przygotowywanie prezentacji w programie Power Point,
  • współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale handlowym w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej,
  • długofalową współpracę,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • pakiet socjalny.

Zainteresowanych kandydatów prosimy wysyłać CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

W temacie e-maila prosimy wpisać nr ref. ogłoszenia. Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dniachronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".