Doświadczenie

Początkujący/Młodszy specjalista (0-2 lata), Specjalista (2-5 lat), Starszy specjalista (5-10 lat)

Języki obce

polski

Miejsce pracy:

Łódź

Również zatrudniony z

Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Łowicz, Kutno, Bełchatów, Zgierz, Tomaszów Mazowiecki, Pabianice, Sieradz, Łęczyca, Łask, Brzeziny, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki

Pearl Hunters - Executive Search
(Nr ADP: 5209)

Dla naszego Klienta – regionalnego autoryzowanego dystrybutora części i markowych olejów
samochodowych w Polsce – szukamy kandydata przygotowanego do pracy na stanowisku:

Przedstawiciel Handlowy_motoryzacja (woj. łódzkie)
Nr ref.: PH łódzkie/2018

Zasięg terytorialny: praca mobilna na terenie woj. łódzkiego

Podległość: pod Dyrektora Zarządzającego

Zakres obowiązków:

•  Sprzedaż środków smarnych do pojazdów ciężarowych i użytkowych oraz maszyn budowlanych na podległym terenie;
•  Poszukiwanie i aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
•  Budowanie długofalowej współpracy z kontrahentami i utrzymywanie z nimi pozytywnych relacji handlowych (tj. z firmami będącymi właścicielami samochodów użytkowych i ciężarowych, firmami transportowymi, serwisami samochodów ciężarowych, firmami budowlanymi i z segmentu agro);
• Stała analiza rynku i konkurencji oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy;
• Kreowanie dalszych koncepcji rozwoju sprzedaży produktów firmy, realizowanie akcji promocyjnych;
• Uczestniczenie w szkoleniach;
• Raportowanie z realizacji planów sprzedaży i postawionych celów.

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku –  w sprzedaży i poszukiwaniu klientów w segmencie produktów motoryzacyjnych / branży środków olejowych;
• Ogólna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej;
• Znajomość rynku pojazdów ciężarowych i użytkowych;
• Prawo jazdy kat. B, mobilność i dyspozycyjność;
• Znajomość pakietu MS Office: Excel, Word;
• Wysokie umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i sprzedażowe;
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej, pozytywna osobowość;
• Odpowiedzialność, sumienność, samodzielność i samodyscyplina w działaniu;
• Mile widziane certyfikaty dotyczące ukończenia kursów handlowych, marketingowych oraz branżowych szkoleń motoryzacyjnych.

Oferujemy:

• Pełnowymiarowe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie działającej firmie z ugruntowaną pozycją funkcjonowania w branży;
• Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania (stała podstawa + prowizja od obrotu);
• Narzędzia pracy: samochód służbowy, tablet, telefon;
• Dostęp do prywatnej opieki medycznej + karty Multisport;
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju, szkolenia branżowe;
• Dużą samodzielność działania w sprzedaży wysokiej jakości produktów.

Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie i przesłanie szczegółowego CV na adres:

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ADP Pearl Hunters - Executive Search zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 1997 r. st Nr 133 poz. 883 ze zm.). Wyrażam zgodę na bycie informowanym drogą telefoniczną lub mailową na temat pojawiających się rekrutacji zgodnych z moim profilem zawodowym.”