Doświadczenie

Początkujący/Młodszy specjalista (0-2 lata), Specjalista (2-5 lat), Starszy specjalista (5-10 lat)

Języki obce

polski

Miejsce pracy:

Łódź

Również zatrudniony z

Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Łowicz, Kutno, Bełchatów, Zgierz, Tomaszów Mazowiecki, Pabianice, Sieradz, Łęczyca, Łask, Brzeziny, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki

Ta oferta pracy nie jest już aktywna, ale możesz dalej wysłać swoje CV do tej firmy

Pearl Hunters - Executive Search
(Nr ADP: 5209)

Dla naszego Klienta – regionalnego autoryzowanego dystrybutora części i markowych olejów
samochodowych w Polsce – szukamy kandydata przygotowanego do pracy na stanowisku:

Przedstawiciel Handlowy_motoryzacja (woj. łódzkie)
Nr ref.: PH łódzkie/2018

Zasięg terytorialny: praca mobilna na terenie woj. łódzkiego

Podległość: pod Dyrektora Zarządzającego

Zakres obowiązków:

•  Sprzedaż środków smarnych do pojazdów ciężarowych i użytkowych oraz maszyn budowlanych na podległym terenie;
•  Poszukiwanie i aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
•  Budowanie długofalowej współpracy z kontrahentami i utrzymywanie z nimi pozytywnych relacji handlowych (tj. z firmami będącymi właścicielami samochodów użytkowych i ciężarowych, firmami transportowymi, serwisami samochodów ciężarowych, firmami budowlanymi i z segmentu agro);
• Stała analiza rynku i konkurencji oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy;
• Kreowanie dalszych koncepcji rozwoju sprzedaży produktów firmy, realizowanie akcji promocyjnych;
• Uczestniczenie w szkoleniach;
• Raportowanie z realizacji planów sprzedaży i postawionych celów.

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku –  w sprzedaży i poszukiwaniu klientów w segmencie produktów motoryzacyjnych / branży środków olejowych;
• Ogólna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej;
• Znajomość rynku pojazdów ciężarowych i użytkowych;
• Prawo jazdy kat. B, mobilność i dyspozycyjność;
• Znajomość pakietu MS Office: Excel, Word;
• Wysokie umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i sprzedażowe;
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej, pozytywna osobowość;
• Odpowiedzialność, sumienność, samodzielność i samodyscyplina w działaniu;
• Mile widziane certyfikaty dotyczące ukończenia kursów handlowych, marketingowych oraz branżowych szkoleń motoryzacyjnych.

Oferujemy:

• Pełnowymiarowe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie działającej firmie z ugruntowaną pozycją funkcjonowania w branży;
• Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania (stała podstawa + prowizja od obrotu);
• Narzędzia pracy: samochód służbowy, tablet, telefon;
• Dostęp do prywatnej opieki medycznej + karty Multisport;
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju, szkolenia branżowe;
• Dużą samodzielność działania w sprzedaży wysokiej jakości produktów.

Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie i przesłanie szczegółowego CV na adres:

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ADP Pearl Hunters - Executive Search zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 1997 r. st Nr 133 poz. 883 ze zm.). Wyrażam zgodę na bycie informowanym drogą telefoniczną lub mailową na temat pojawiających się rekrutacji zgodnych z moim profilem zawodowym.”