Miejsce pracy:

Wynagrodzenie brutto / miesięcznie

800 - 1000 €

DRILL Business Services provides comprehensive services in the field of human resources: executive search, recruitment, professional training, assessment centers, HR audits, interim management, process and personnel audits, implementation of processes in human resource management, corporate restructuring, outsourcing various HR activities, outplacement, OHS.
Visit us at
We deliver our services to English speaking clients. Naše služby poskytujeme i pro česky mluvící Kunden betreuen wir gerne auch in der deutschen Sprache. Naszym klientom oferujemy doradztwo i pełną obsługę w języku polskim. Мы предоставляем наши услуги русскоговорящим клиентам. Forniamo i nostri servizi in lingua italiana.

Dla naszego Klienta  - poszukujemy osoby zainteresowanej ciekawą pracą pełną wyzwań.

Przedstawiciel handlowy

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z aktywną sprzedażą usług;
  • wiedzy z zakresu technik sprzedaży, zasad przygotowywania i prezentowania ofert sprzedażowych;
  • wysoko rozwiniętych zdolności i umiejętności interpersonalnych;
  • komunikatywności;
  • zdolności negocjacyjnych oraz samodzielności;
  • umiejętności zorganizowania własnej pracy;
  • umiejętności obsługi programów pakietu MS Office.

Obowiązki na stanowisku:

  • realizowanie polityki i strategii sprzedażowej wedle założonych budżetów oraz zatwierdzonych planów marketingowych;
  • aktywne poszukiwanie klientów na usługi, jak również utrzymywanie i budowanie relacji z kluczowymi klientami;
  • tworzenie i aktualizowanie bazy danych o klientach;
  • monitoring i analiza danych w aspekcie sprzedaży usług;
  • weryfikacja działań konkurencji.

Oferujemy:

  • realne możliwości rozwoju zawodowego i objęcia stanowiska kierowniczego;
  • odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby  zainteresowane  i  spełniające  powyższe  wymagania  prosimy  o  przesłanie  aplikacji  z zaznaczeniem  nazwy  stanowiska  w  temacie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr, poz., ze zm.)"

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na e-mail:  z zaznaczeniem nazwy stanowiska w temacie.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest DRILL ., spol. s ., NárodníPraha, Republika Czeska.