Miejsce pracy:

Warszawa

DEKRA Polska, z  siedzibą w Warszawie, reprezentuje w Polsce międzynarodowy koncern DEKRA SE ze Stuttgartu, który działa na rynku usług motoryzacyjnych od 1925 r.

Obecnie koncern DEKRA ma przedstawicielstwa w ponad 50 krajach: w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Chinach.

Stanowisko: Przedstawiciel handlowo-techniczny

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Pozyskiwanie klientów i wsparcie dotychczasowych
  • Nawiązywaniem współpracy z SKP
  • Świadczenie wstępnego wsparcia technicznego przy obsłudze oprogramowania
  • Współpraca z SKP przy oznakowaniu  punktu
  • Wsparcie logistyczno-sprzedażowe działu SKP

Wymagania:

  • wyższe niepełne/wyższe
  • doświadczenie 2 lata
  • znajomość funkcjonowania sieci franczyzowych w branży motoryzacja / serwis
  • prawo jazdy min. kat B
  • znajomość standardów obsługi Klienta
  • znajomość  podstaw marketingu mile widziana
  • komunikatywność , dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • pełny  etat
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • przyjazna atmosfera
  • benefity/opieka medyczna/karta multisport

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".