Dane adresowe ofert

Warszawa

PROJECT MANAGER
Dział Wsparcia Sprzedaży – segment radio

Jako Project Manager dołączysz do zespołu przygotowującego oferty oraz realizującego projekty radiowe oraz cross mediowe dla klientów bezpośrednich i agencji reklamowych.

Zakres obowiązków:

  • Kreacja niestandardowych akcji specjalnych dla klientów we wszystkich stacjach radiowych grupy
  • Tworzenie ofert cross-mediowych, obejmujących dodatkowo telewizję, social media, prasę, internet i eventy
  • Wsparcie sprzedaży projektów cross-mediowych
  • Koordynacja produkcji tych projektów
  • Współpraca z działami handlowymi i mediami Grupy ZPR Media.

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w realizacji akcji projektów marketingowych, po stronie medium, agencji reklamowej, domu mediowego lub klienta
  • Zaawansowana umiejętność programu Power Point (dodatkowe umiejętności graficzne, znajomość środowiska Prezi – będą dodatkowym atutem)
  • Nastawienie na realizację celu i umiejętność pracy nad wieloma projektami równocześnie
  • Znajomość rynku mediów oraz badań na rynku mediów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z klientami
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów oraz dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań
  • Szansę na realizowanie innowacyjnych projektów cross-mediowych dla największych marketerów
  • Produkcję akcji realizowanych w stacjach radiowych, telewizyjnych, social mediach i internecie
  • Konkurencyjne, dwuskładnikowe wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i (stała pensja + premia)

Prosimy o załączenie CV w formie prezentacji.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.