Miejsce pracy:

Ta oferta pracy nie jest już aktywna, ale możesz dalej wysłać swoje CV do tej firmy

  •  Stanowisko: Project Manager
  • Lokalizacja: Śródmieście, Warszawa
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę

ZADANIA:

• Wybór podwykonawców/dostawców poszczególnych zakresów robót dla przydzielonego projektu oraz podpisywanie umów z wybranymi oferentami
• Dobór i nadzór pracowników budowlanych (z posiadanych zasobów firmy/firm zewnętrznych.) dla przydzielonego projektu
• Prowadzenie przydzielonego projektu w ramach określonego budżetu i harmonogramu robót.
• Tworzenie/aktualizowanie harmonogramów prowadzonych robót (Ms Project)
• Analiza przydzielonego projektu oraz kosztorysowanie ewentualnych powstałych kosztów dodatkowych
• Bezpośredni kontakt z klientem w ramach przydzielonego projektu
• Wykonywanie dokumentacji powykonawczej prowadzonych robót

WYMAGANIA:

• Ukończone studia magisterskie (budownictwo)
• Dobra Znajomość programów AutoCad, Ms Office (w tym Ms Project), Norma Pro (mile widziane)
• Zdolność dobrej organizacji pracy oraz przywiązywania uwagi do detali
• Umiejętność dobrej pracy pod presją czasu
• Uprawnienia budowlane wykonawcze (mile widziane)
• Doświadczenia w prowadzeniu projektów adaptacji lokali mieszkalnych oraz powierzchni biurowo-usługowych (nadzór zakresu architektury oraz wszelkich branż instalacyjnych)

OFEROWANE WARUNKI:

• Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w dobrej atmosferze, pośród doświadczonej kadry menadżerskiej