Miejsce pracy:

Szczecin; Warszawa; Wrocław; Łódź; Gdańsk; ...więcej

Zależy Ci na projektach w nowych technologiach?

Lubisz międzynarodowe środowisko pracy?

Programista Java

Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i rozwijanie aplikacji opartych na technologii Java
  • Realizacja bieżących zadań developerskich wynikających z planu projektu
  • Współpraca z zespołem w procesie wytwarzania oprogramowania,
  • Raportowanie realizowanych zadań
  • Dbanie o jakość kodu w tworzonych rozwiązaniach

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z językiem Java
  • Praktyczna znajomość frameworka Spring
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Długofalowy projekt i stabilizację
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce
  • Indywidualne wsparcie projektowe ze strony dedykowanego opiekuna
  • 2000 zł za polecenie specjalisty do naszych projektów
  • Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki