Miejsce pracy:

Warszawa

Praktyki w dziale finansowym (płatne)

Miejsce praktyk: Warszawa

Jakie będą Twoje główne obowiązki?

BETTER CARE pokażesz:

  • zgłębiając praktyczną wiedzę z zakresu księgowości, analiz finansowych, zarządzania kontraktami, zarządzania należnościami
  • wykorzystując swoje umiejętności analityczne w realizacji zadań zespołu finansowego
  • pokazując skrupulatność w zakresie wprowadzania danych do systemu finansowego firmy
  • zapewniając wsparcie administracyjne dla działu finansowego

Czego od Ciebie oczekujemy?

Szukamy absolwenta/absolwentki liceum, studiów pierwszego lub drugiego stopnia lub studenta/ studentki, który/która chce zdobyć doświadczenie w dziale finansów w międzynarodowej firmie i lubi uczyć się nowych rzeczy a poza tym:

  • posługuje się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym (B1)
  • zna programy MS Excel, Word na poziomie średniozaawansowanym
  • odpowiedzialnie podchodzi do powierzonych zadań i lubi działać zespołowo

Jak pokażemy Ci BETTER CARE?

Oferujemy:

  • świetną atmosferę pracy w zgranym zespole :-)
  • miesięczne / trzymiesięczne płatne praktyki absolwenckie
  • elastyczne godziny i wymiar czasu poświęconego na praktyki

Business Lease . powstała w 1989 roku i od roku 1996 działa jako jeden z oddziałów Auto Binck Holding. Oprócz Holandii, Business Lease posiada także swoje oddziały w Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech i w Rumunii. Business Lease jest jedną z pierwszych firm leasingowych na rynku, dla której wysoka jakość świadczonych usług stała się głównym kluczem do osiągnięcia zadowolenia Klienta. Polski oddział Business Lease powstał w połowie 2001 roku. Każdy Klient jest ważny i we współpracy z Klientem kierujemy się lepszą , jakością obsługi, zgodnie z naszym motto: „same cars, better care”.

Zainteresowany/-a praktykami w Business Lease?

Czy jesteś osobą, która wie, co to „better care“ i jest w stanie pokazać to w swojej codziennej pracy? Interesują Cię nowe wyzwania i chcesz zostać członkiem naszego zespołu?

Jeśli tak, nie wahaj się i skontaktuj się z nami!

Jak możesz aplikować?

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim z numerem referencyjnym za pomocą przycisku "Aplikuj".