Ta oferta pracy nie jest już aktywna, ale możesz dalej wysłać swoje CV do tej firmy

Czas pracy: WEEKENDY (piątek - niedziela)

Miejsce pracy: Praca zdalna dla osób z okolic Bytomia

Opis stanowiska / Zakres obowiązków:

- Przyjmowanie i realizacja zamówień składanych przez klientów w języku niemieckim.
- Obsługiwanie korespondencji mailowej od klientów niemieckojęzycznych.
- Pomoc telefoniczna naszym pracownikom przebywającym w Niemczech.
- Dbałość o właściwy przepływ informacji.

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
- Gotowość do pracy zdalnej w weekendy (od piątku do niedzieli).
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej i obowiązkowość.
- Otwartość i komunikatywność.
- Praktyczna znajomość narzędzi MS Office.

Gwarantujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę.
- Narzędzia do pracy i szkolenie w siedzibie firmy w Bytomiu.
- Możliwość długofalowej współpracy na jasnych zasadach.
- Rozwój zawodowy poprzez wykorzystywanie języka niemieckiego w pracy.

APLIKOWANIE:

Aplikacje prosimy wysyłać przez portal BestJobs