Języki obce

francuski, angielski

Miejsce pracy:

Wynagrodzenie brutto / miesięcznie w euro

2080 €

Ta oferta pracy nie jest już aktywna, ale możesz dalej wysłać swoje CV do tej firmy

  • Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany / Pomocnik z językiem francuskim
  • Kraj: Belgia
  • Pełny etat
  • Typ umowy: umowa o pracę

Firma Stip United poszukuje pracowników do pracy na stanowisku: Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Belgia

Wymagania:
- dobra znajomość języka francuskiego,
- mile widziane doświadczenie budowlane,
- mile widziane prawo jazdy ,
- VCA (jeśli jednak nie posiadasz - mamy możliwość wyrobienia).

Obowiązki:
- tłumaczenie z na polski poleceń przełożonego,
- pomoc w budowie rusztowań (nie wymagamy doświadczenia)

Oferujemy:
- zakwaterowanie, transport po stronie pracodawcy,
- atrakcyjne wynagrodzenie - 13 euro netto,
- legalne zatrudnienia,
- dodatki za własny transport +1,5 euro,
- pomoc w załatwianiu formalności z wyjazdem.