Doświadczenie

Młodszy specjalista (0-2 lata)

Miejsce pracy:

Ta oferta pracy nie jest już aktywna, ale możesz dalej wysłać swoje CV do tej firmy

Międzynarodowa firma Rapid Finance Polska Sp. z . poszukuje pracowników do Działu Obsługi Klienta

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazne warunki pracy dla studentów (elastyczne godziny pracy)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia pracy w międzynarodowym środowisku
  • Rozwój zawodowy (awanse poziome i pionowe)
  • Ciepłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • Profesjonalne szkolenia
  • Dobra zabawa:)

Opis Stanowiska:

  • Obsługa klientów firmy za pomocą elektronicznych narzędzi (telefon, mail)
  • Weryfikacja poprawności danych klientów firmy
  • Wspieranie klientów w zakresie posługiwania się stronami internetowymi firmy
  • Dbanie o dobre relacje z klientami firmy
  • Ścisła współpraca z innymi Działami Spółki oraz ich wsparcie
  • Praca zmianowa, zmiany tylko dzienne (plan zmian staramy się dostosować do potrzeb pracownika)

Wymagania:

  • Dobra dykcja
  • Umiejętność posługiwania się komputerem (środowisko Windows)
  • Rzetelne i terminowe wykonywanie obowiązków
  • Dyspozycyjność
  • Pozytywne nastawienie i chęć do pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Cudzoziemcy z ważną kartą pobytu również mile widziani

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dniaroku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr, poz. 926 ze zm.).